KÕLA projekt: Osalege kaasava juhtimise arenguprogrammis!

MTÜ Partnerlus ja Ruumiloojad kutsuvad Sind osalema ainulaadses ja esmakordses kaasava juhtimise arenguprogrammis Eestis. Üheksast moodulist koosnev programm ootab osalema kõiki neid, kes soovivad leida erinevaid võimalusi inimeste kokkutoomiseks, koosõppimiseks ning loovate lahenduste leidmiseks. Koolituse jooksul käsitletakse erinevaid kaasamisega seotud teemasid ning eriline rõhk on kaasamistehnikate harjutamisel. Programmi rikastavad Chris Corrigan Kanadast ja Toke Moeller Taanist, kellel on pikaajalised kogemused erinevate kaasamisprotsesside algatamisest ja hoidmisest.

Täpsema koolitusprogrammi ning taotlusvormi leiate manustest. Osalemiseks palume täita lisatud taotlusvormi ja saata see hiljemalt 30. augustiks e-posti aadressile: partnerlus@partnerlus.ee.

Arenguprogramm on üks osa KÕLA-nimelisest algatusest (Kaasamispraktikute vÕrgustiku Loomine ja Arendamine), mille laiem siht on kaasava juhtimise edendamine Eestis. Programmi Programmi toetab Vabaühenduste fond, mida rahastavad Norra, Island ja Liechtenstein Avatud eesti Fondi vahendusel.

Juhul, kui soovite saada programmi ja algatuse kohta lisainformatsiooni, võtke ühendust Ivika Nõgel, 5115914, partnerlus@partnerlus.ee.

Manused:
1) Taotlusvorm osalemiseks
2) Kaasava juhtimise arenguprogramm

Leave a Reply